Płyty kompozytowe aluminium powłoka PVDF 4mm PE

Płyty kompozytowe aluminium powłoka PVDF 4mm PE
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i Fantastyczny 4mm pe pvdf powłoki aluminium płyty kompozytowe producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego 4mm pe pvdf powłoki aluminium płyty kompozytowe wydajności i jakości. Zapraszamy do hurtowych 4mm pe pvdf powłoki aluminium kompozytowych panel wykonany w Chinach z naszej fabryki.

1. aluminium płyty kompozytowe szczegóły

2. zakres aplikacji:
(1) gazu, rurociągi, kable, budowlane materiały, itp (produkt wypełnia lukę
w dziedzinie materiałów krajowych konstrukcji, z wydajnością
indeksy lepsze od paneli wyprodukowane za granicą)
(2) zasłona dekoracja ściany budynków, gdzie bezpieczeństwo jest ważne,
takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze
(3) kurtyny wallboards dla ścian zewnętrznych budynków normalne
(4) remonty starych budynków i domów ruchome
(5) reformacji i ozdoba na wewnętrzne ściany, sufity, łazienki,
kuchnie i balkony
(6) fasady
(7) billboardy, wystawa biurka i tablice ogłoszeń
(8) wallboards i sufitach tuneli
(9) materiałów przemysłowych aplikacji, samochodów i statków organów

3. powłoka szczegóły:

PVDF płyty kompozytowe aluminiowe:

Przyjmując farby PVDF z dwóch toppest producenta farb: amerykański PPG i Szwecja Beckers, Megabond® PVDF aluminiowy Panel kompozytowy jest najbardziej idealny materiał na elewacji, kurtyna okładziny ścienne i inne odkryty przy użyciu cel.

PVDF jest skrótem od Polyvinlylidene fluor, kolor będzie miał żadnych oczywistych zmian w ciągu 15 do 20 lat, kiedy jest stosowany odkryty. PVDF farby powinna być 2-warstwowa powłoka lub 3-warstwowa powłoka i malarstwo grubości ≥25um., proszek Fluorocarbon ≥70%.

Polyester(PE) płyty kompozytowe aluminiowe:

Ze względu na poliester farby Wielkiej naturze może osiągnąć uniwersalny żywe kolory i osiągnięcia wyższej stopy połysk niż PVDF. Megabond® poliester aluminium płyty kompozytowe nadaje się do wnętrza ściany i witryn sklepowych ozdoba i signaboard materiałów. I może obniżyć budżet najbardziej.

Z poliestru kolor ma 5-10 lat gwarancji kolor. Malarstwo ≥18um grubości, zwykle jest to 1-warstwowa powłoka lub 2-warstwowa powłoka.

Płyty kompozytowe nano aluminium:

Dzięki połączeniu nowych technologii Nano z technologią produkcji tradycyjnych ACP, Xinghe rozwija innowacyjną Nano powłoka płyty kompozytowe aluminiowe. AKP nano, sam ma funkcję samooczyszczania, więc brud nie można dołączyć go łatwo, to daje budynku konsekwentnie nowy wygląd i może znacznie obniżyć koszty konserwacji.

AKP nano jest dostępny w Nano PVDF AKP i Nano poliester AKP. Nano PVDF jest 3-warstwowa powłoka, a Nano poliester jest 2-powłoka. I Nano AKP będzie wyglądać bardziej błyszczące i lśniące, niż Non-Nano AKP posiadania zastosowane nano jasne farby na górze.

Dane okładziny ścian zewnętrznych

2. wnetrze ściana okładziny danych

Hot Tags: 4mm pe pvdf powłoki aluminium płyty kompozytowe Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like