Samoprzylepna metoda usuwania papieru z płyty aluminiowo-plastikowej

Jeśli chodzi o panel aluminiowo-plastikowy, wiemy, jaki jest panel aluminiowo-plastikowy. Jest to rodzaj blachy z aluminium. Jest popularny wśród wszystkich, gdy wychodzi na rynek. W naszym życiu jest wiele miejsc, takich jak budownictwo. Materiały, to jest przydatne do tego, to wszyscy wiemy, że klej z płyty aluminiowo-plastycznej, wszyscy wiemy, że klej najbardziej boi się ciepła, więc jeśli znasz tę słabość, w rzeczywistości, do czyszczenia płyt z aluminium-tworzywa sztucznego To dużo łatwiej. Oto jak rozmawiać o metodach czyszczenia.


Jasna metoda


1. Jeśli powierzchnia styku z plastikowymi płytami z aluminium nie jest duża, możemy użyć gumki do rysowania, aby ją wymazać, ale pamiętaj, aby użyć rodzaju czystszej gumy, nie można użyć tego rodzaju ściereczki Brudne, wciąż lepkie, które mogłyby plamić szkło.


2. Rodzaj obszaru, który klej z płyty aluminiowo-plastycznej jest zanieczyszczony, jest stosunkowo duży. Zawsze będziemy mieli długotrwałą gumkę, która może wytrzeć. W tym momencie możemy wziąć czysty ręcznik i nie możemy tego łatwo użyć. Śmieci, benzyny lub alkoholu do szorowania, łatwo się szoruje.


3. Nie masz benzyny ani alkoholu, wtedy faktycznie mamy metodę, ale jest to bardziej kłopotliwe, to znaczy bezpośrednio z ciepłą wodą lub gorącą wodą w powyższym powtarzającym się szorowaniu, poczekaj aż płyta aluminiowo-plastikowa zmięknie po umyciu mydło Ta metoda to strata czasu, więc nie jest to zalecane, ale jeśli nie ma takiego materiału jak alkohol, benzyna. Będzie to tylko używać, więc szorowanie będzie w rzeczywistości czystsze.


4. Istnieje rodzaj asfaltu, środek do czyszczenia smoły, istnieje wiele myjni samochodowych. Powyższe dotyczy metody czyszczenia płyty aluminiowej, jeśli spotkasz się z taką rzeczą w życiu, możesz użyć powyższych czterech metod, jeśli obszar jest duży, najbardziej prawdopodobną metodą czyszczenia jest trzecia, jesteśmy wyspecjalizowaną płytą aluminiowo-plastikową producenta i jest mile widziany zakup płyty aluminiowo-plastikowej.