Aluminium płyty kompozytowe znaków

Aluminium płyty kompozytowe znaków

1. różne kolory

Aluminiowe panele kompozytowe są dostępne w prawie 40 różnych kolorach, a nawet mogą być wykonane w kolorach niestandardowych do budowania aplikacji. Projektanci mogą wybrać wygląd kolorów aluminium, miedzi, cynku lub ze stali nierdzewnej. Trudno znaleźć inny materiał budowlany, który może udzielać tego rodzaju elastyczność projektowania z takie czyste i nowoczesne linie, które wytrzymują próby czasu.

2. lekkie

Gotowe masy aluminium panel kompozytowy jest około 2,5 funtów na stopę kwadratową. po zakończeniu instalacji. W porównaniu do innych materiałów, które są niesamowicie lekki, z niesamowitą wytrzymałość i żywotność.

3. Zrównoważona

Budowanie z aluminiowe panele kompozytowe to świetny wybór dla środowiska, ponieważ materiał budowlany jest uznane za reprezentatywne. Panele wykonane są zazwyczaj z około 85% recyklingu aluminium. W zależności od tego, co mieszkasz w państwie może nawet kwalifikują się do ulgi podatkowe. Kredyty LEED może być przyznana, Jeśli Twój budynek dobrowolnie używa tego materiału budowlanego.

201801231410553506902.jpg