Charakterystyka panelu kompozytowego z rdzeniem aluminiowym

Charakterystyka panelu kompozytowego z rdzeniem aluminiowym

za. Lekka waga, dobra sztywność, wysoka wytrzymałość i bezpieczeństwo

Aluminiowy panel o strukturze plastra miodu wynosi tylko 1/70 w stosunku do cegieł i 1/3 w przypadku stali nierdzewnej.

 

do. Super Płaskość i Sztywność

Specjalna sześciokątna struktura aluminiowego panelu o strukturze plastra miodu składa się z wielu gęstych heksagonalnych komórek, które są podobne do wielu kształtów I, które średnio przejmują nacisk z powierzchni panelu. Właściwość zapewnia wysoką wytrzymałość na ściskanie i super płaskość na dużym obszarze.

 

 

b. Właściwości ognioodporne

Przetestowane przez Narodowe Centrum Badań Technik Badawczych Materiałów Budowlanych, właściwości kompozytowych paneli aluminiowych z miodem grzebieniowym spełniają wymagania materiałów niepalnych. Zgodnie z normą GB-8624-1997 ognioodporne aluminiowe panele o strukturze plastra miodu mają klasę GB-8624-B1.

 

 

re. Izolacja akustyczna, izolacja cieplna, zachowanie ciepła

Dwie skórki podzielone są na wiele zamkniętych i niezależnych komórek, które w dużym stopniu ograniczają transmisję fali dźwiękowej i ciepła.

 

mi. Odporność na wilgoć, Odporny na korozję

Aluminiowe skórki o strukturze plastra miodu Panele są wytwarzane za pomocą technik powlekania wałkiem, dzięki czemu są anodowane, mają trwały kolor i nie ulegają splejeniu i deformacji. Zgodnie z testami aluminiowy panel o strukturze plastra miodu pozostaje nienaruszony po zanurzeniu w 2% roztworze HCL lub w nasyconym roztworze Ca (OH) 2 na 24 godziny.

 

f. przyjazny dla środowiska

Pojedynczy pełny panel aluminiowy wysokiej jakości do sufitu może zostać całkowicie poddany recyklingowi, co różni się od innych materiałów. Aluminiowe panele o strukturze plastra miodu nie wydzielają żadnego niebezpiecznego gazu i są łatwe do czyszczenia, a także z łatwością nadają się do recyklingu.

QQ图片20190709160018