Aluminium plastikowe panele---tworzyw sztucznych aluminium panel obrać siła czynników

Produkcji płyt aluminiowych w laika wydaje się bardzo proste, ale w rzeczywistości jest to zawartość wysokiej technologii, nowych produktów i w związku z tym kontroli jakości produktów płyty aluminium mają pewien stopień trudności techniczne, dziś mówimy o wpływ 180 stopni aluminium skórki siły czynnika pokładzie.

1. Jakość folii aluminiowej, sam

Z jednej strony problemy procesu obróbki cieplnej aluminium, z drugiej strony, niektóre aluminium i aluminium producentów i producentów w zakresie kontroli jakości złomu aluminium z recyklingu jest lax.

2. aluminium obróbka wstępna problemy

Do czyszczenia aluminium i jakość warstwy jest bezpośrednio związane z jakości kompozytowych tworzyw sztucznych aluminium płyty kompozytowe. Temperatura, stężenie, czas zabiegu i aktualizacja cieczy leczenie w procesie obróbki wstępnej nie są ściśle kontrolowane i wpływa na jakość czyszczenia. Wszystko to doprowadzi nieuchronnie do słabej jakości kompozytowych, 180 ° skórki siły jest niski lub niestabilny.

3. podstawowym problemem doboru materiałów

PE model, stopień starzenia się prowadzić do różnych temperatur kompozytowe, końcowa powierzchni kompozytowe jakości nie jest stabilna.

4. wybór problemów membrana polimerowa

Folii polimerowej jest specjalnego wykonania materiałów wiążących, co wpływa na jakość głównych elementów kompozytowych, stosowanie folii polimerowej ma kierunkowe, pozytywne i negatywne nie można zamienić.

5. aluminium płyta peeling siły i produkcji sprzętu ma Świetne relacje, sprzęt do warstwy aluminium, warstwy z tworzyw sztucznych, folii polimerowej do siebie dociśnięte, po temperatura osiągnie zadaną temperaturę po upieczeniu pewną ilość czasu, nawet, jeśli związek jest dobry, po ochłodzeniu.

6. Istnieje również Metoda produkcji aluminium plastikowe paneli za pomocą procesu koekstruzyjny, wyciąganie PE core melt, wyciska na powierzchni rdzenia, umieścić ten proces produkuje płyty tworzyw sztucznych aluminium wydajność jest również bardzo dobry, zwłaszcza skórki siły wyższej