Jak Sfabrykuj aluminiowy panel kompozytowy

Jak Sfabrykuj aluminiowy panel kompozytowy

CIĘCIE

Nasze panele mogą być cięte z wall Piła, Piła, Piła taśmowa lub jigsaw, na miejscu lub za pośrednictwem naszej sieci dystrybucji.


WIERCENIE

Nasze panele kompozytowe można wywiercić z centrum punkt wiertła do aluminium i tworzyw sztucznych lub maszyny, które są wspólne dla metali. Wywiercić wymagane materiał: stal High-Speed (HSS)


WYKRAWANIA

Panele kompozytowe można dziurkować w taki sam sposób jak blacha litego aluminium, z użyciem różnych matryc i ostrych narzędzi. To jest łatwe do cięcia różnych kształtów, rozmiarów i niewielkie rolka w dół może wystąpić.


MASZYNKA DO STRZYŻENIA

Przy użyciu komercyjnych Gilotyna i wyściełane wygaszania narzędzia możemy użyć paneli może być cięcia skutecznie z ścinania, czasem także stworzenie lekkie rolki w dół na krawędzi.


ROLKI, GIĘCIE

Aluminiowe panele kompozytowe można toczyć gięte stworzyć wyjątkowy budynek wykończenia. Za pomocą rolki Giętarka z polerowanej rolki pozwala stworzyć estetyczne elewacji.


KONTUR CIĘCIA

Nasze panele mogą być cięte z wyrzynarki, kopia routery, maszyny CNC i biczami wodnymi.


ROUTINGU I SKŁADANE

Nasza oferta panele mogą być kształtowane w zimno, co oznacza, że można tworzyć różne kształty, style i rozmiary. Rowki mogą być routered na odwrocie każdego panelu pozwala stworzyć linie zagięć. Podczas routingu zostawiamy cienkich linii bazowej, aby umożliwić maksymalną wytrzymałość. Panele można złożyć wzdłuż tych rowków stworzyć czyste wykończenie.


NITOWANIA

Można użyć stałych lub Nity z standardowej instalacji sprzętu aby dołączyć nasze panele do wybranego mocowania strukturalnych.


DOŁĄCZANIA PŁYT KOMPOZYTOWYCH

Panele kompozytowe można przykręcić za pomocą różnych tradycyjnych drewnianych lub metalowych śrub. Jeśli jest używany poza przymykamy oczy na naturalne rozszerzalności cieplnej.

HK4