Jak konserwować panel aluminiowy acp acm?

       Jak konserwować panel aluminiowy acp acm?

 

Aby uniknąć uszkodzenia powłoki i tworzenia się paneli, ważne jest, aby powoli przetwarzać nie do szybkiego przetwarzania zginania podczas używania maszyn do obróbki.

 

Aby uniknąć różnicy kolorów, każdy aluminiowy panel kompozytowy jest drukowany za pomocą "Numer partii", należy wybrać panele o tym samym numerze serii podczas instalowania ich na tej samej ścianie. Membrana ochronna zewnętrznych paneli ściennych zawiera element anty-ultrafioletowy, dzięki czemu są one bardziej odpowiednie na zewnątrz. Ale wewnętrzne panele ścienne powinny być stosowane w pomieszczeniach zamkniętych, aby uniknąć strat wynikających z użytkowania na zewnątrz. Należy pamiętać, że użytkownicy instalują konstrukcję w ciągu 45 dni od rozerwania filmu ochronnego, aby nie spowodować szkód.

 

Aluminiowy panel kompozytowy acp ac nie może wystawić na działanie warunków atmosferycznych powyżej 65 , powinien unikać szkód radioaktywnych i korozyjnych, jednocześnie nie ponosimy odpowiedzialności za szkody w wyniku klęski żywiołowej, czynnika antropicznego, nieprzewidzianego zdarzenia. Należy użyć neutralnego detergentu lub wody za pomocą miękkiej szmatki do wymazu i czyszczenia, nie należy używać silnego kwasu, zasad lub rozpuszczalnika do mycia, aby nie uszkodzić powierzchni; takie jak czyszczenie kurtyny, należy użyć strumienia wody pod wysokim ciśnieniem do czyszczenia.


4.jpg7.jpg3.jpg