Jak konserwować i czyścić powłoka PVDF--METAL COMPOSITE PANEL

Jak konserwować i czyścić powłoka PVDF

Zaplanowane profesjonalne utrzymanie i czyszczenie jest potrzebne do powierzchni płyty kompozytowe aluminiowe. Takiego przeglądu jest nie tylko utrzymanie ściany budynku być czyste, ale również do usuwania szkodliwych plam na powłoki, aby zachować jego długoterminowej jakości.
Konserwacja i czyszczenie częstotliwość zależy od środowiska aplikacji i warunków rzeczywistego zanieczyszczenia aluminium płyty kompozytowe. Tutaj możemy sugerować, że dekoracji zewnętrznej musi być czyszczony przynajmniej raz na rok. Co do dekoracji wnętrz sprzątanie jest w zależności od warunków rzeczywistego zanieczyszczenia.
Czyszczenie ścian budynków należy wykonane z do dół ręcznie lub przez odpowiednie czyszczenie udogodnienia. Należy zauważyć, że każdy środek czyszczący, który obejmuje materiał żrący zabrania się stosować do czyszczenia. Określonych procesów oczyszczania jako wykonaj:
(1) Użyj dużo czystej wody do mycia powierzchni panelu;
(2) Użyj miękkiej szmatki z rozcieńczonego detergentu do wycierania powierzchni panelu cicho;
(3) ponownie użyć dużo czystej wody zmyć plamy;
(4) Kontrola panelu powierzchni i specjalne, czyszczenie detergentem jest potrzebna, jeśli niektóre części są wciąż nie są czyste;
(5) za pomocą czystej wody do mycia powierzchni płyt, aż wszystkie plamy zostały wyprane.
Uwaga: Proszę nie czyste, jeśli powierzchnia panelu jest gorące (powyżej 40 ° C) bo zbyt szybko zmienności wody zrobi zaszkodzić powłoki. Proszę być zauważyłem zwłaszcza że należy wybrać odpowiedni detergentu. Ogólnie rzecz biorąc neutralnego detergentu jest OK. Proszę nie używać silny detergent alkaliczny, takie jak wodorotlenek potasu, wodorotlenku sodu i też proszę nie używać silnych detergentów kwasu, ścierne detergentu i farby rozpuszczalne detergentu. Co więcej lepiej byłoby oczyścić niewielką część jako eksperyment przed przeprowadzeniem dokładnego czyszczenia całego projektu.