Okładzina ścienna typu Aluminium Sandwich Panel

Okładzina ścienna typu Aluminium Sandwich Panel
Szczegóły produktu

Aluminium okładziny ścienne okładziny ścienne

Szczegóły dotyczące powłok:

PVDF Panel aluminiowy kompozytowy:

Dzięki zastosowaniu farb PVDF pochodzących od dwóch dostawców farb na miarę: amerykańskich PPG i Szwecji Beckers, Megabond® PVDF Aluminium Composite Panel jest najbardziej idealnym materiałem do elewacji elewacji, okładziny ścian kurtynowych i innych zastosowań zewnętrznych.

 

PVDF jest skrótem od fluorku poliwinylilidenu, kolor nie będzie miał wyraźnej zmiany w ciągu 15 do 20 lat, gdy jest nałożony na zewnątrz. Farba PVDF powinna być powłoką 2-warstwową lub 3-warstwową powłoką, a grubość Malowania ≥ 25um., Proszek Fluorowęglowych ≥ 70%.

 

Poliester (PE) Aluminiowy Panel Kompozytowy:

Dzięki doskonałej naturze farb poliestrowych można uzyskać wszechstronny, żywiczny kolor i osiągać wyższy współczynnik połysku niż PVDF. Panel kompozytowy z aluminium Megabond® Polyester jest idealny do dekoracji ścian wewnętrznych i sklepowych oraz materiałów do oznakowania. I może obniżyć budżet najbardziej.

 

W przypadku poliestru kolor ma od 5 do 10 lat gwarancję kolorową. Malowanie Grubość ≥18um, zwykle jego warstwa 1-warstwowa lub powłoka 2-warstwowa.

 

Panel kompozytowy Nano Aluminium:

Łącząc nową technologię Nano z tradycyjną technologią produkcji z ACP, Xinghe opracowuje innowacyjny panel aluminiowy z powłoką nano. Nano ACP ma funkcję samooczyszczania, więc zabrudzenia nie mogą łatwo przymocować do niej, dając budynkowi spójny wygląd i mogą znacznie obniżyć koszty utrzymania.

 

Nano ACP jest dostępny w Nano PVDF ACP i Nano Polyester ACP. Nano PVDF to 3-warstwowa powłoka, natomiast Nano Polyester jest dwuwarstwową powłoką. A Nano ACP wyglądałby bardziej błyszcząco i błyszcząco niż Non-Nano ACP, które miało zastosowanie na bazie farby Nano Clear.

6.jpg

7.jpg

8.jpg

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych producentów aluminium płyt warstwowych w Chinach, firma XINGHE wprowadza wiele zaawansowanych technologii i urządzeń, które zwiększają wydajność i jakość wykonania blachy aluminiowej. Witamy w sprzedaży hurtowej aluminiowej płyty warstwowej paneli ściennych projektowanie wykonane w Chinach z naszą fabryką.
Hot Tags: Aluminium płyty warstwowe panele ścienne plandeki Chiny, producentów, dostawców, fabryka, hurtownia, made in China
Zapytanie

Może ci się spodobać również