4 mm * 0,5 mm Nano-PVDF aluminiowy Panel kompozytowy

4 mm * 0,5 mm Nano-PVDF aluminiowy Panel kompozytowy
Szczegóły produktu

Difluorek polifluorku / Nano samoczyszczący (Nano-PVDF) - wewnątrz i na zewnątrz

Płyty kompozytowe nano-PVDF aluminium ma wszystkie zalety płyty kompozytowe aluminiowe PVDF, plus, jest pokryty warstwą nano na powierzchni warstwy PVDF. Gdy tłuste zanieczyszczenia i kurz przylegają do powierzchni, oczerniać nie będzie w stanie przeniknąć. W rezultacie, oczerniać mogą być łatwo czyszczone przez wodę deszczową. Ta funkcja płyty kompozytowe nano-PVDF aluminium pomaga w znacznym stopniu obniżyć koszty czyszczenia i konserwacji budynków.

Płyty kompozytowe nano aluminium:

Dzięki połączeniu nowych technologii Nano z technologią produkcji tradycyjnych ACP, Xinghe rozwija innowacyjną Nano powłoka płyty kompozytowe aluminiowe. AKP nano, sam ma funkcję samooczyszczania, więc brud nie można dołączyć go łatwo, to daje budynku konsekwentnie nowy wygląd i może znacznie obniżyć koszty konserwacji.

AKP nano jest dostępny w Nano PVDF AKP i Nano poliester AKP. Nano PVDF jest 3-warstwowa powłoka, a Nano poliester jest 2-powłoka. I Nano AKP będzie wyglądać bardziej błyszczące i lśniące, niż Non-Nano AKP posiadania zastosowane nano jasne farby na górze.

Zaletą Nano AKP:

(1) samoczyszczące: Dzięki zastosowaniu Nano farby na górze, brud nie dołączać na nim łatwo, więc jest prawie bez potrzeby ręcznego czyszczenia.

(2) błyszcząca efftect: ze względu na dodatkową warstwę farby Nano, stopień połysku Nano AKP jest wyższa niż zwykłe ACP powłoka PVDF lub PE. W ten sposób AKP Nano może przynieść swój budynek, Goleń i błyszczący wygląd.

Pakowanie: W luzem lub palet

Produkt dostępny


Grubość

4 mm 5mm 6mm 8mm

Szerokość

1220mm, 1250 mm, 1500 mm, 1570mm, 2000mm (maksymalny)

Długość

do 6000 mm

Grubość aluminium

0.50mm

Tolerancje wymiarowe

Grubość


±0. 2 mm

Szerokość


-0 / + 4 mm

Długość

1000 - 4000 mm

-0 / + 6 mm

Długość

4001 - 6000 mm

-0 / + 10 mm

LOTUS

Nano-PVdF Gwarancja 20 lat jako jego Hylar 5000 materiałów, poza tym, to cieszyć się doskonała Funkcja samooczyszczania. Kurz jest bardzo trudno trzymać na panelu. Za pomocą tego panelu, każdego roku, okładziny ścian, czyszczenie pracy jest bardzo łatwe. Budowanie programu outlook można zachować brigiht i świeże. Stosujemy nowe technologie do powlekania powierzchni, można znaleźć powyżej zdjęcia, które pokazuje Nano-PVdF w podobny sposób jak liść lotosu.


Jako jeden z wiarygodnych i Fantastyczny 4 * 0,5 mm nano-pvdf aluminiowy panel kompozytowy producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego 4 mm * 0,5 mm nano-pvdf aluminiowy panel kompozytowy wydajności i jakości. Zapraszamy do hurtowych 4 mm * 0,5 mm nano-pvdf aluminiowy panel kompozytowy wykonany w Chinach z naszej fabryki.

Hot Tags: 4 mm * 0,5 mm Nano-PVDF aluminiowy panel kompozytowy Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach, okładziny ścienne, materiał dekoracji dla etapu, ściany wewnętrzne panel dekoracyjny, aluminiowe panele ścienne, blacha aluminiowa, podwójne dwustronne aluminiowe panele kompozytowe, meble AKP
Zapytanie

You Might Also Like