Panel kompozytowy aluminium 4MM Nano PVDF pdf

Panel kompozytowy aluminium 4MM Nano PVDF pdf
Szczegóły produktu

Panel kompozytowy aluminium 4MM Nano PVDF pdf


Jako jeden z wiarygodnych i znakomitych producentów i dostawców paneli kompozytowych z nano pvdf o pojemności 4 mm w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i urządzeń, które zwiększają wydajność i jakość panelu aluminiowego nano pvdf o grubości 4 mm. Witamy w hurtowni aluminiowej płyty 4mm nano pvdf produkowanej w Chinach w naszej fabryce.


Banner_composite_aluminum_panel.jpg

1.Co to jest Aluminiowy Panel Kompozytowy

Aluminiowy Panel Kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwoma warstwami aluminium na górnej i dolnej części, a drugą warstwą anty-toksycznego materiału polietylenowego w środku. Również obydwie powierzchnie skóry muszą być powlekane cewkami specjalnym materiałem farbującym, takim jak żywica PVDF lub żywica PE w specyficznym stanie temperatur.

Ściśle zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO9001 i ISO14001 produkujemy wysokiej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze aluminiowe panele kompozytowe uzyskały certyfikat CE. Ze względu na doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i inne cechy, panel staje się bardzo popularnym materiałem okładzinowym na świecie


2. Pokrycia:

PVDF Panel aluminiowy kompozytowy:

Dzięki zastosowaniu farb PVDF pochodzących od dwóch dostawców farb na miarę: amerykańskich PPG i Szwecji Beckers, Megabond® PVDF Aluminium Composite Panel jest najbardziej idealnym materiałem do elewacji elewacji, okładziny ścian kurtynowych i innych zastosowań zewnętrznych.

PVDF jest skrótem od fluorku poliwinylilidenu, kolor nie będzie miał wyraźnej zmiany w ciągu 15 do 20 lat, gdy jest nałożony na zewnątrz. Farba PVDF powinna być powłoką 2-warstwową lub 3-warstwową powłoką, a grubość malowania ≥ 25um., Proszek Fluorowęglowych ≥ 70%.

Poliester (PE) Aluminiowy Panel Kompozytowy:

Dzięki doskonałej naturze farb poliestrowych można uzyskać wszechstronny, żywiczny kolor i osiągać wyższy współczynnik połysku niż PVDF. Panele kompozytowe z aluminium Megabond® Polyester idealnie nadają się do dekoracji ścian wewnętrznych i sklepowych oraz materiałów dekoracyjnych. I może obniżyć budżet najbardziej.

W przypadku poliestru kolor ma od 5 do 10 lat gwarancję kolorową. Malowanie Grubość ≥18um, zwykle jego warstwa 1-warstwowa lub powłoka 2-warstwowa.

Panel kompozytowy Nano Aluminium:

Łącząc nową technologię Nano z tradycyjną technologią produkcji z ACP, Xinghe opracowuje innowacyjny panel aluminiowy z powłoką nano. Nano ACP ma funkcję samooczyszczania, więc zabrudzenia nie mogą łatwo przymocować do niej, dając budynkowi nowy wygląd i może znacznie obniżyć koszty utrzymania.

Nano ACP jest dostępny w Nano PVDF ACP i Nano Polyester ACP. Nano PVDF to 3-warstwowa powłoka, natomiast Nano Polyester jest dwuwarstwową powłoką. A Nano ACP wyglądałby bardziej błyszcząco i błyszcząco niż Non-Nano ACP, które miało zastosowanie na bazie farby Nano Clear.


Szczegóły paneli ACM 22.jpg


4.Applications:

1) rurociągi gazowe, kable, materiały budowlane itp

(Ten produkt wypełnia lukę w krajowym polu materiałów konstrukcyjnych, ze wskaźnikami wydajności

Lepsze od paneli produkowanych za granicą)

2) Dekoracja ścian kurtynowych dla budynków, takich jak lotniska, szpitale i centra badawcze

3) Ściany osłonowe do ścian zewnętrznych

4) Remonty starych budynków i ruchomych domów

5) Reformacja i dekoracja ścian wewnętrznych, sufitów, łazienek, kuchni i balkonów

6) fasady

7) billboardy, stoiska wystawiennicze i tablice ogłoszeniowe

8) Wallboards i sufit dla tuneli

9) Materiały do zastosowań przemysłowych, karoserii samochodowych i okrętowych


5.Kolory

33.jpg


Obudowa ścienna zewnętrzna

Okładziny ścienne wewnętrzne


Hot Tags: 4MM Nano PVDF Aluminium Composite Panel pdf Chiny, producentów, dostawców, fabryka, hurtownia, made in China
Zapytanie

You Might Also Like