Płyta aluminiowa stosowana w procesie środków ostrożności

Panele aluminiowo-plastikowe w ostatnich latach weszły do dekoracji wnętrz, ze względu na gładką powierzchnię, kolorowe, odporne na uderzenia, łatwe do czyszczenia, trwałe, szybkie wykonanie i były szeroko stosowane. Następujący producenci paneli aluminiowo-plastikowych przedstawiają krótkie wprowadzenie na temat stosowania takich środków ostrożności.

1, płyta aluminiowo-plastikowa do osuszenia powierzchni powierzchni podstawowej, najlepiej jest użyć płyty wielowarstwowej, płyty stolarskiej, aby zrobić dno, aby zapobiec wystąpieniu deformacji pękania.

2, w pasty aluminiowa płytka musi zwracać uwagę na klej musi być jednolity, aby być silnym klejem, cieńszy lotny dotyk dłoni może się przykleić, z drewnianym młotem zagęszczania udarowego.

3, zastosowanie paneli aluminiowo-plastikowych zgodnie z wymaganiami konstrukcyjnymi przegrody na kilka części. Nie powinien to być cały kawałek lub duży obszar do użycia, w przeciwnym razie łatwo prowadzić do pustego plastiku.

4, w połączeniach aluminiowo-plastikowych w mieszkaniach zwykle stosuje się plastikową uszczelkę szklaną, uszczelnienie szklane z tworzywa sztucznego wymagane, gdy mundur musi być pełny, suchą powierzchnię do czyszczenia, aby grubość linii była spójna.