Rynek Home Improvement Internet szybko się rozwija

Propozycja strategii „Internet Plus” zapewniła dobre możliwości polityczne dla branży internetowej majsterkowania. Od 2015 r. Internetowy przemysł remontowy przeżywał gwałtowny rozwój i stopniowo tworzył wzór platformy zdominowany przez dwie główne platformy: typ platformy i typ pionowy. Jednak ze względu na ten sam tryb działania i brak podstawowej konkurencyjności w 2016 r. Duża liczba przedsiębiorstw wymarła, a rynek internetowych ulepszeń domów zaczął się trząść.

Zhong Renzhan Sekretarz ds. Mieszkalnictwa Zhang Ren podczas ostatniego szczytu w branży remontów domów w Szanghaju powiedział, że Chiny mają ponad 200 krajowych firm zajmujących się remontami domów, ale wiele z nich jest dziś zamkniętych z powodu zdolności przedsiębiorstw do integracji, zdolności dostaw, zdolności budowlanych nie dobrze. Przemysł remontowy pozostaje niezmieniony, projektowanie, wybór materiałów, konstrukcja, dostawa, najważniejsze jest wykonanie dobrej pracy, tylko wykonanie dobrej dostawy i budowy, aby zdobyć rynek.

W opinii ekspertów obecny problem branży remontowej w Internecie polega na tym, że brak zdolności w łańcuchu dostaw stał się ograniczeniem. Platformy podlegają tej samej jakości konkurencji, a znormalizowane ulepszenia domów i potrzeby użytkowników nie są zrównoważone.

W 2017 r. Głębia rynku remontów domów, bardziej oczywista integracja, wraz z dostawą twardej okładki, zbliżający się trend mieszkaniowy w stylu montażu, przemysł remontów domów i Internetowe remonty domów również napotykają nowe zmiany.