Aluminiowy panel kompozytowy Nano-PVDF (ACP) jest pokryty warstwą NANO na powierzchni warstwy PVDF.

Aluminiowy panel kompozytowy Nano-PVDF (ACP) pokryty jest warstwą NANO na powierzchni warstwy PVDF.

Kiedy tłuste zabrudzenia i kurz przylegają do powierzchni, besmirch nie będzie w stanie przeniknąć.

W rezultacie besmirch może być łatwo czyszczony przez wodę deszczową. Ta funkcja aluminiowego panelu kompozytowego nano-PVDF eliminuje potrzebę REGULARNEGO CZYSZCZENIA paneli, a tym samym OBNIŻA koszty konserwacji.

Unikalna cecha Nano PVDF ACP

Samoczyszcząca warstwa ochronna jest powlekana na powierzchni farby PVDF. Może izolować kurz i rozkładać zanieczyszczenia organiczne. Dlatego wiele osób nazywa to „samooczyszczającym się acp”.

Wymiary panelu Nano PVDF ACP:

1) Dostępna grubość: 3 mm, 4 mm i 6 mm

2) Dostępna szerokość: 1000-2000 mm; Preferowane są 1220 mm, 1250 mm i 1500 mm

3) Długość: maksymalna wynosi do 5800 mm; Najpopularniejsze są 2440 mm, 2500 mm, 3050 mm i 4050 mm

4) Grubość blachy aluminiowej: 0,3 mm, 0,4 mm i 0,5 mm

5) Dostępne niestandardowe wymiary

„Panel Nano PVDF” a „tradycyjny panel PVDF”

Panel powlekany Nano PVDF dziedziczy WSZYSTKIE cechy tradycyjnego panelu PVDF, które obejmują ochronę przed zanieczyszczeniami, odporność na kauteryzację i wytrzymałość. Co więcej, wysoka technologia nanometru obejmuje również funkcję samooczyszczania i jest odporna na kwasy i zasady. Dlatego panel kompozytowy z aluminium Nano ma lepsze funkcje samooczyszczania i dłuższy cykl życia w porównaniu z tradycyjnym panelem PVDF.

Tradycyjny panel PVDF

Zazwyczaj, gdy wspólny aluminiowy panel kompozytowy jest stosowany do ścian zewnętrznych po upływie 6 miesięcy, powierzchnia staje się mniej lub bardziej zanieczyszczona przez długotrwałe działanie pyłu i wody deszczowej. W szczególności, jeśli między szwami paneli zostanie zastosowany gorszy uszczelniacz silikonowy, może to powodować irytujące czarne ślady po skutkach zanieczyszczenia i wody deszczowej. Może to być bardzo trudne do czyszczenia i wpływa na ogólny wygląd paneli.

Panel Nano PVDF:

Natomiast panel Nano acp rozwiązuje problem zanieczyszczenia. Panele nano mają niskie napięcie powłoki, co utrudnia przyleganie pyłu lub zanieczyszczeń do jego powierzchni, a deszcz jest właściwością samoczyszczenia. W rezultacie aluminiowy kompozytowy panel acp Nano PVDF jest w stanie zaoszczędzić pieniądze na kosztach czyszczenia. Innym przykładem skutecznego czyszczenia panelu Nano PVDF jest jego zdolność do usuwania śladów atramentu, jeśli takie istnieją.