Synergia online i offline, przemysł obejmujący cały dom, otwierający nową erę rozwoju

Pobłogosławiając nową technologię, sklep offline otworzył kompleksową aktualizację. Zgodnie z logiką ery dealerskiej sklep offline materiałów budowlanych jest supermarketem produktów domowych, nie ma zbyt wielu innych funkcji. Użytkownicy sklepu offline po prostu słuchają wprowadzenia sprzedawców, aby zobaczyć próbki w sklepie dla tych produktów domowych w ich własnym domu, to dokładnie taka sytuacja, której nie znają. Wpływ technologii internetowej, zwłaszcza wraz z nadejściem zintegrowanej sprzedaży online i offline, polegający wyłącznie na tym podejściu nie może skutecznie osiągnąć konwersji użytkowników, zmniejsza się także stawka jednorazowa sklepu offline.

Wzmocnienie zastosowania nowych technologii do tworzenia w oparciu o własną platformę internetową dla przedsiębiorstw zajmujących się materiałami budowlanymi. Wyżej wymieniony sposób dystrybucji towarów ma na celu jedynie wzmocnienie marketingu i doświadczenia w zakresie własnych produktów, ponieważ produkty innych marek materiałów budowlanych do domu nie są zbytnio zaangażowane, co jest niewątpliwie dla firm zajmujących się materiałami do budowy domu bardzo silną konkurencją Relacje, firmy produkujące materiały budowlane muszą stworzyć własną platformę online, aby osiągnąć całą erę sieci potrzeb sprzedaży produktów.

Jedną z najważniejszych funkcji zbudowanych przez platformę online jest ogromna ilość ruchu online, który może powodować obniżenie stawki. Aby nadal dostarczać do domu za pomocą nowej sieci domowej, na przykład przy obecnym średnim dziennym przepływie 25 000 osób, przepływ ten jest niewątpliwie liczbą astronomiczną dla ogólnych sklepów offline. Jeśli firmy produkujące materiały budowlane do domu będą w stanie stworzyć płynną platformę online dla użytkowników do gromadzenia się w chmurze, wówczas koszt dostępu do sklepów offline zostanie bez wątpienia znacznie zmniejszony.

Dlatego firmy produkujące materiały budowlane do domu, aby stworzyć własną platformę online, są szczególnie ważne. Obecnie nowa platforma technologiczna reprezentowana przez Cloudscape Home stara się pod tym względem. Pomagając przedsiębiorstwom z branży budownictwa domowego budować własną platformę operacyjną online, można uzyskać agregację na dużą skalę masowych użytkowników na tych platformach internetowych i zrealizować Erę dostawcy energii elektrycznej, aby utrzymać przewagę przepływu. Warto wspomnieć, że dzięki platformie stworzonej przez trzy chmurę korzystasz lepiej niż dostarczanie do domu z bardziej zoptymalizowanym, użytkownicy doświadczają lepiej podczas użytkowania, a współczynnik retencji jest wyższy.