Surowce nadal rosną Tu Przedsiębiorstwa wymagają podwyżek cen

Według badania, firmy produkujące surowce, takie jak Yantai Wanhua, Satellite Petrochemical, Long Python, China Nuclear Titanium Dioxide i inne firmy surowcowe są kilkukrotnie wyższe niż tegoroczny wzrost. I podobnie jak trzy drzewa, Asustek, akcje Jitai reprezentowane przez wzrost wydajności farb w tym roku, nie tylko powolny, właśnie notowany na giełdzie Asustek, ale także narażony na kredyty znacznie zwiększone należności podwojone Dzieje się. Nawet wiodąca międzynarodowa firma Nippon odnotowała szczególny wzrost sprzedaży o 17,6% w pierwszych trzech kwartałach tego roku, podczas gdy zysk spadł o 4,8% w porównaniu z rokiem poprzednim.

Ze względu na niski popyt na surowce i ograniczone fundusze wiele małych i średnich przedsiębiorstw z niższych segmentów zazwyczaj kupuje z wyprzedzeniem, co powoduje słabą odporność na podwyżki cen surowców. Ceny surowców gwałtownie wzrosły, a ceny muszą gwałtownie wzrosnąć, aby pokryć koszty produkcji. Ceny małych i średnich przedsiębiorstw są stosunkowo tanie, a koszty surowców stanowiły znaczną część kosztów ich produktów. Dlatego ceny surowców gwałtownie wzrosły, jeśli nie będzie przepływu gotówki, wówczas nieuchronnie zostanie ono zamknięte.

Ponieważ ceny surowców nadal rosną, firmy muszą płacić więcej za te same surowce. W przyszłości małe i średnie przedsiębiorstwa będą musiały stawić czoła sytuacji niesprzedanych produktów, ponieważ większość małych i średnich przedsiębiorstw zdobywa rynek dzięki przewadze cenowej. Jednak po nadejściu podwyżek cen MŚP gwałtownie wzrosły, a ich jakość nie nadążała za tempem wzrostu cen.