Kamienie z innych Hills Europejskiej stosowania materiałów budowlanych tworzyw sztucznych aluminium

Należy zaprosić zagranicznych odpowiedników w Chinach w ubiegłym roku aluminium plastikowe kompozytowe materiały budowlane przemysł stowarzyszenia dyrektor wykonawczy jednostki przywództwa i wielu znanych producentów, przedsiębiorców, techników i ekspertów związanych z grupy po Europie, odwiedzając po raz pierwszy.

Po dziesiątkach lat ciągłego rozwoju aluminium plastikowe kompozytowe płyty w Europie i innych częściach świata, zwłaszcza w Chinach, zostały również zastosowane. Firma ALCAN w 1969 roku, budynek na ściany zewnętrzne aluminiowe plastikowe płytki (gdy istnieje bez powłoki fluorowęglowe, pokryte farbą poliestrową, trochę proszku na powierzchni), dziś nadal nienaruszone, 34 lata później. Ze względu na koszt doskonałą wydajność lekkie, łatwe przetwarzanie, kolor, wiele i nawet zasługi bieżącego zmniejszenie sytuacji na rynku budowlanym w Europie, ale zwiększenie wykorzystania płyt kompozytowych tworzyw sztucznych aluminium.

Dlaczego zmniejszając ilość kompozytowy stosowany na rynku budowlanym rośnie? dalszy rozwój procesu produkcji innowacyjnych, real, surowe, ściśle według standardów produkcji i zaawansowana technologia, Doskonała konstrukcja, jest rozwój tworzyw sztucznych aluminium płyty kompozytowe do przetrwania. W Paryżu, Członkowie delegacji do zagranicznych konstrukcji o nazwie "oddychanie ściany osłonowej metalowe" tworzyw sztucznych aluminium Płyta po dużych budynków, zobacz nie można pomóc, ale dla dumny przez wydajność swoich europejskich odpowiedników.