Dekoracyjne plastikowe panele ścienne 4 mm / izolowany panel ścienny

Dekoracyjne plastikowe panele ścienne 4 mm / izolowany panel ścienny
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych producentów i dostawców dekoracyjnych paneli ściennych z tworzywa sztucznego 4 mm / izolowanych paneli ściennych w Chinach, XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu w celu poprawy wydajności i jakości swoich dekoracyjnych paneli ściennych z tworzywa sztucznego 4 mm / izolowanych paneli ściennych. Witamy w hurtowych dekoracyjnych panelach ściennych z tworzywa sztucznego 4 mm / izolowanym panelu ściennym wykonanych w Chinach z naszą fabryką.

Dekoracyjne plastikowe panele ścienne 4 mm / izolowany panel ścienny

banner_composite_aluminum_panel.jpg


1. Co to jest aluminiowy panel kompozytowy

Aluminiowy panel kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwiema warstwami aluminiowej skóry na górze i na dole oraz jedną warstwą z nietoksycznego polietylenu na środku. Ponadto obie powierzchnie skóry muszą być pokryte cewką specjalnym materiałem malarskim, takim jak żywica PVDF lub PE, w określonych warunkach temperaturowych.

Ściśle zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO9001 i ISO14001 produkują najwyższej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze aluminiowe panele kompozytowe uzyskały certyfikat CE. Ze względu na doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i inne cechy panel staje się bardzo popularnym materiałem elewacyjnym na świecie.


2. Szczegóły panelu elewacyjnego

22.jpg

3. aplikacje:

1) Rurociągi gazowe, kable, materiały budowlane itp. (Ten produkt wypełnia lukę w krajowych materiałach budowlanych, o wskaźnikach wydajności lepszych niż panele produkowane za granicą)

2) Dekoracja ścian osłonowych budynków, takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze

3) Panele ścienne kurtynowe do ścian zewnętrznych

4) Remonty starych budynków i domów ruchomych

5) Reformacja i dekoracja ścian wewnętrznych, sufitów, łazienek, kuchni i balkonów

6) Fasady

7) Tablice reklamowe, stoły wystawowe i tablice ogłoszeń

8) Płyty ścienne i sufit do tuneli

9) Materiały do zastosowań przemysłowych, nadwozia samochodów i statków

11.jpg


4. kolory

33.jpg


5. Projekty

country-buffet.jpg

Aluminiowe panele kompozytowe-1.jpg

Hot Tags: 4mm dekoracyjne plastikowe panele ścienne / izolowany panel ścienny Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like