Panel elewacyjny Acp Łatwe pokrycie ścian

Panel elewacyjny Acp Łatwe pokrycie ścian
Szczegóły produktu

Panel elewacyjny acp łatwe wykładanie ścian


1.Co to jest Aluminiowy Panel Kompozytowy

Aluminiowy Panel Kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwiema warstwami aluminium na górnej i dolnej części oraz z jednej warstwy anty-toksycznego materiału polietylenowego w środku. Również obydwie powierzchnie skóry muszą być powlekane cewkami specjalnym materiałem farbującym, takim jak żywica PVDF lub żywica PE w specyficznym stanie temperatur.

Ściśle zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO9001 i ISO14001 produkujemy wysokiej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze aluminiowe panele kompozytowe uzyskały certyfikat CE. Ze względu na doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i inne cechy, panel staje się bardzo popularnym materiałem okładzinowym na świecie


22.jpgJako jeden z wiarygodnych i znakomitych elewatorów ACP, którzy producenci i dostawcy ścian w Chinach łatwieją, firma XINGHE wprowadza także wiele zaawansowanych technologii i urządzeń, które zwiększają wydajność i jakość oferowanych przez nią płyt elewacyjnych firmy acp. Witamy w hurtowni acp elewacji panelowej łatwe wykładziny ścienne wykonane w Chinach w naszej fabryce.
Hot Tags: Panel elewacyjny acp easy wall Chiny, producentów, dostawców, fabryka, hurtownia, made in China
Zapytanie

You Might Also Like