AKP, PVDF aluminium płyty kompozytowe z Guangzhou Xh006

AKP, PVDF aluminium płyty kompozytowe z Guangzhou Xh006
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i Fantastyczny AKP, pvdf aluminium płyty kompozytowe z guangzhou xh006 producentów i dostawców w Chinach, XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego AKP, pvdf aluminium płyty kompozytowe z guangzhou xh006 wydajności i jakości. Zapraszamy do hurtowych AKP, pvdf aluminium płyty kompozytowe z guangzhou xh006 wykonane w Chinach z naszej fabryki.

ACP, PVDF aluminium płyty kompozytowe z guangzhou

Zakres stosowania

(1) andamp elewacji; Okładziny ścian osłonowych.

(2) dekoracja witryn sklepowych

(3) signage.

(4) inne. Przemysłu samochodowego, przemysłu lodówka, meblarstwa, itp.

project (foreign country).jpg

Szczegóły produktu:

Rozmiar standardowy

1220*2440*3/4/5mm(Regular), 1250 * 2440 * 3/ 4 / 5mm

Szerokość

1220mm, 1250mm, 1500mm

Długość

Dowolnej długości do 6000mm

Całkowita grubość

3mm, 4mm, 5mm, 6mm

Grubość aluminium

0,08 mm, 0,12 mm, 0,15 mm, 0,2 mm, 0,3 mm, 0,4 mm, 0,5 mm

Stopu aluminium

1100 H18 lub 3003 H24 lub 3105 H14

Opcje do malowania

PVDF Kynar 500 (PPG lub zwolenników), poliester, Nano PVDF, Nano PE, anodowane

Podstawowe opcje

PE lub ognioodpornych rdzeniowe

Właściwości produktu:

acp_.jpg

PVDF płyty kompozytowe aluminiowe:

Przyjmując farby PVDF z dwóch toppest producenta farb: amerykański PPG i Szwecja Beckers, Megabond® PVDF aluminiowy Panel kompozytowy jest najbardziej idealny materiał na elewacji, kurtyna okładziny ścienne i inne odkryty przy użyciu cel.

PVDF jest skrótem od Polyvinlylidene fluor, kolor będzie miał żadnych oczywistych zmian w ciągu 15 do 20 lat, kiedy jest stosowany odkryty. PVDF farby powinna być 2-warstwowa powłoka lub 3-warstwowa powłoka i malarstwo grubości ≥25um., proszek Fluorocarbon ≥70%.

Polyester(PE) płyty kompozytowe aluminiowe:

Ze względu na poliester farby Wielkiej naturze może osiągnąć uniwersalny żywe kolory i osiągnięcia wyższej stopy połysk niż PVDF. Megabond® poliester aluminium płyty kompozytowe nadaje się do wnętrza ściany i witryn sklepowych ozdoba i signaboard materiałów. I może obniżyć budżet najbardziej.

Z poliestru kolor ma 5-10 lat gwarancji kolor. Malarstwo ≥18um grubości, zwykle jest to 1-warstwowa powłoka lub 2-warstwowa powłoka.

Płyty kompozytowe nano aluminium:

Dzięki połączeniu nowych technologii Nano z technologią produkcji tradycyjnych ACP, Xinghe rozwija innowacyjną Nano powłoka płyty kompozytowe aluminiowe. AKP nano, sam ma funkcję samooczyszczania, więc brud nie można dołączyć go łatwo, to daje budynku konsekwentnie nowy wygląd i może znacznie obniżyć koszty konserwacji.

AKP nano jest dostępny w Nano PVDF AKP i Nano poliester AKP. Nano PVDF jest 3-warstwowa powłoka, a Nano poliester jest 2-powłoka. I Nano AKP będzie wyglądać bardziej błyszczące i lśniące, niż Non-Nano AKP posiadania zastosowane nano jasne farby na górze.

Zaletą Nano AKP:

(1) samoczyszczące: Ze względu na zastosowanie farby Nano na górze, brud nie dołączać na nim łatwo, tak thereand #39; s prawie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia.

(2) błyszcząca efftect: ze względu na dodatkową warstwę farby Nano, stopień połysku Nano AKP jest wyższa niż zwykłe ACP powłoka PVDF lub PE. W ten sposób AKP Nano może przynieść swój budynek, Goleń i błyszczący wygląd.

Test jakości

_

Aluminum composite panel factory.jpg


Hot Tags: AKP, pvdf aluminium płyty kompozytowe z guangzhou Chiny xh006, producenci, dostawcy, fabryki, hurt, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like