Aluminiowe Profile okładzinowe / Ścienne okładziny ścienne

Aluminiowe Profile okładzinowe / Ścienne okładziny ścienne
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych profili aluminiowych okładzin ściennych / producentów i dostawców ścian aluminiowych w Chinach firma XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i urządzeń, które zwiększają wydajność i jakość aluminium okładzin ścian i ściany. Zapraszamy do hurtowego aluminium elewacji / ściany-e aluminium pokrycie ścienne wykonane w Chinach w naszej fabryce.

Jako jeden z wiarygodnych i znakomitych 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond producentów i dostawców w Chinach, XINGHE również wprowadza wiele zaawansowanych technologii i urządzeń w celu zwiększenia jego 3 mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond wydajność i jakość. Zapraszamy do hurtowego 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond made in China w naszej fabryce.


Banner_composite_aluminum_panel.jpg


1.Co to jest Aluminiowy Panel Kompozytowy

Aluminiowy Panel Kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwoma warstwami aluminium na górze i na dole oraz jedną warstwą anty-toksycznego materiału polietylenowego w środku. Również obydwie powierzchnie skóry muszą być powlekane cewką specjalnym materiałem farbującym, takim jak żywica PVDF lub żywica PE w specyficznym stanie temperatur.

Ściśle zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO9001 i ISO14001 produkują wysokiej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze aluminiowe panele kompozytowe uzyskały certyfikat CE. Ze względu na doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i inne cechy, panel staje się bardzo popularnym materiałem okładzinowym na świecie.


2. Szczegóły okładziny elewacji aluminiowej

22.jpg

3.Applications:

1) Dekoracja ścian kurtynowych dla budynków, takich jak lotniska, szpitale i centra badawcze

2) Ściany osłonowe do ścian zewnętrznych

3) remont starych budynków i ruchomych domów

4) Reformacja i dekoracja ścian wewnętrznych, sufitów, łazienek, kuchni i balkonów

5) fasady

6) tablice reklamowe, stoiska wystawiennicze i tablice ogłoszeniowe

7) Wallboards i sufit do tuneli

8) Materiały do zastosowań przemysłowych, karoserii samochodowych i okrętowych

11.jpg


4.Kolory

33.jpg


5.Projekty

Country-buffet.jpg

Aluminiowe płyty kompozytowe-1.jpg

Hot Tags: Aluminium Profile okładzinowe / wall-e Aluminium Wall Covering Chiny, producentów, dostawców, fabryka, hurtownia, made in China
Zapytanie

You Might Also Like