Aluminiowy panel kompozytowy Najlepsza cena Acp Acm Alucobond

Aluminiowy panel kompozytowy Najlepsza cena Acp Acm Alucobond
Szczegóły produktu

Aluminiowy panel kompozytowy Najlepsza cena Acp Acm Alucobond


22.jpg

Aluminiowy panel kompozytowy acp ac nie może wystawić na działanie warunków atmosferycznych powyżej 65 ℃, powinien unikać szkód radioaktywnych i korozyjnych, jednocześnie nie ponosimy odpowiedzialności za szkody w wyniku klęski żywiołowej, czynnika antropicznego, nieprzewidzianego zdarzenia. Należy użyć neutralnego detergentu lub wody za pomocą miękkiej szmatki do wymazu i czyszczenia, nie należy używać silnego kwasu, zasad lub rozpuszczalnika do mycia, aby nie uszkodzić powierzchni; takie jak czyszczenie kurtyny, należy użyć strumienia wody pod wysokim ciśnieniem do czyszczenia.


11.jpg

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych producentów paneli aluminiowych w Chinach, firma XINGHE wprowadza na rynek wiele zaawansowanych technologii i urządzeń, aby poprawić jakość i jakość aluminiowego panelu kompozytowego w najlepszej cenie acp acm alucobond. Witaj na hurtowym aluminiowym panelu kompozytowym najlepsza cena acp acm alucobond wyprodukowanym w Chinach z naszą fabryką.
Hot Tags: panel aluminiowy kompozytowy najlepsza cena acp acm alucobond Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, made in China
Zapytanie

You Might Also Like