Aluminium płyty kompozytowe okładziny projektu

Aluminium płyty kompozytowe okładziny projektu
Szczegóły produktu

aluminium płyty kompozytowe okładziny projektu

Aluminium, które panel kompozytowy jest szeroko stosowany w różnego rodzaju ozdoby architektoniczne na jego doskonałe właściwości, takie jak, okładziny, sklepy przednie, sufitowe, liczniki, meble, znaki drogowe, billboardy, kioski, windy i sklepy.

PVDF płyty kompozytowe aluminiowe:

Przyjmując farby PVDF z dwóch toppest producenta farb: amerykański PPG i Szwecja Beckers, Megabond® PVDF aluminiowy Panel kompozytowy jest najbardziej idealny materiał na elewacji, kurtyna okładziny ścienne i inne odkryty przy użyciu cel.

PVDF jest skrótem od Polyvinlylidene fluor, kolor będzie miał żadnych oczywistych zmian w ciągu 15 do 20 lat, kiedy jest stosowany odkryty. PVDF farby powinna być 2-warstwowa powłoka lub 3-warstwowa powłoka i malarstwo grubości ≥25um., proszek Fluorocarbon ≥70%.

acp 48 published.jpg

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałe aluminiowe płyty kompozytowe okładziny projektu producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jej wydajności projektu okładziny płyty kompozytowe aluminiowe i jakości. Zapraszamy do hurtownia aluminium płyty kompozytowe okładziny Projekt wykonany w Chinach z naszej fabryki.
Hot Tags: aluminium płyty kompozytowe okładziny projektu Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like