Chiny fabryka Sandwich Panel/budynek materiał dostawcy

Chiny fabryka Sandwich Panel/budynek materiał dostawcy
Szczegóły produktu
Jako jeden z sandwich factory Chiny wiarygodne i doskonałe budynku panelu dostawca materiałów producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego sandwich factory Chiny budynku panelu materiału dostawcy w dziedzinie wydajności i jakości. Zapraszamy Hurtownie Chiny fabryka sandwich panel/budynek dostawcy materiału, wykonane w Chinach z naszej fabryki.

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałe 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond wydajności i jakości. Zapraszamy do hurtowego 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond wykonane w Chinach z naszej fabryki.1. co to jest Panel kompozytowy aluminium

Aluminiowe kompozytowe Panel (AKP) składa się z trzech warstw, z dwóch warstw skóry aluminium na górze i na dole i jednej warstwy polietylenu anty-toksyczny materiał w środku. Ponadto obie powierzchnie skóry muszą być powlekane materiałem specjalne farby jak PVDF lub PE żywicy pod warunkiem określonej temperatury.

Ściśle według międzynarodowego systemu jakości ISO9001 i ISO14001 produkować najwyższej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze panele kompozytowe aluminiowe uzyskał certyfikat CE. Ze względu na jego dowód doskonałej pogody i inne funkcje panel staje się bardzo popularne materiały okładziny na świecie.


2. aluminium obudowa Panel szczegóły

3.Applications:

(1) gazu, rurociągi, kable, budowlane materiały, itp

(produkt wypełnia lukę w dziedzinie materiałów krajowych konstrukcji, wydajności indeksów

Pokój typu Superior do paneli wyprodukowane za granicą)

(2) zasłona dekoracja ściany budynków, takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze

(3) kurtyny wallboards dla ścian zewnętrznych

(4) remonty starych budynków i domów ruchome4. kolory5. projektów

Hot Tags: Chiny fabryka sandwich panel/budynek materiał Chiny dostawcy, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like