Aluminiowe panele kompozytowe Alucobond

Aluminiowe panele kompozytowe Alucobond
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych kompozytowych paneli aluminiowych produkujących alucobond i dostawców w Chinach, XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu w celu poprawy wydajności i jakości kompozytowych paneli aluminiowych. Witamy w hurtowych aluminiowych panelach kompozytowych alucobond wykonanych w Chinach z naszą fabryką.

banner_composite_aluminum_panel.jpg

1. Co to jest aluminiowy panel kompozytowy

Aluminiowy panel kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwiema warstwami aluminiowej skóry na górze i na dole oraz jedną warstwą z nietoksycznego polietylenu na środku. Ponadto obie powierzchnie skóry muszą być pokryte cewką specjalnym materiałem malarskim, takim jak żywica PVDF lub PE, w określonych warunkach temperaturowych.

Ściśle zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO9001 i ISO14001 produkują najwyższej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze aluminiowe panele kompozytowe uzyskały certyfikat CE. Ze względu na doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i inne cechy panel staje się bardzo popularnym materiałem elewacyjnym na świecie.


2. Szczegóły panelu elewacyjnego

3. aplikacje:


1) Rurociągi gazowe, kable, materiały budowlane itp. (Ten produkt wypełnia lukę w krajowych materiałach budowlanych o wskaźnikach wydajności lepszych niż panele produkowane za granicą)

2) Dekoracja ścian osłonowych budynków, takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze

3) Panele ścienne kurtynowe do ścian zewnętrznych

4) Remonty starych budynków i domów ruchomych

5) Reformacja i dekoracja ścian wewnętrznych, sufitów, łazienek, kuchni i balkonów

6) Fasady

7) Tablice reklamowe, stoły wystawowe i tablice ogłoszeniowe

8) Płyty ścienne i sufit do tuneli

9) Materiały do zastosowań przemysłowych, nadwozia samochodów i statków

11.jpg


4. kolory

33.jpg
Hot Tags: kompozytowe panele aluminiowe alucobond Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wyprodukowane w Chinach
Zapytanie

Może ci się spodobać również