Fabryka paneli zewnętrznych / Dibond

Fabryka paneli zewnętrznych / Dibond
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych producentów i dostawców paneli zewnętrznych dibond / zewnętrznych w Chinach, XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu w celu zwiększenia wydajności i jakości fabryki paneli dibond / zewnętrznych. Witamy w hurtowej fabryce paneli zewnętrznych / zewnętrznych wykonanych w Chinach z naszą fabryką.

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych producentów i dostawców szczotkowanego aluminium dibond 3 mm 4 mm w Chinach, XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu w celu poprawy wydajności i jakości szczotkowanego aluminium dibond 3 mm 4 mm. Witamy w hurtowni szczotkowanego aluminium dibond 3 mm 4 mm wyprodukowanego w Chinach w naszej fabryce.

banner_composite_aluminum_panel.jpg

1. Co to jest aluminiowy panel kompozytowy

Aluminiowy panel kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwiema warstwami aluminiowej skóry na górze i na dole oraz jedną warstwą z nietoksycznego polietylenu na środku. Ponadto obie powierzchnie skóry muszą być pokryte cewką specjalnym materiałem malarskim, takim jak żywica PVDF lub PE, w określonych warunkach temperaturowych.

2. Szczegóły panelu elewacyjnego

22.jpg

3. aplikacje:

1) Rurociągi gazowe, kable, materiały budowlane itp. (Ten produkt wypełnia lukę w krajowych materiałach budowlanych, o wskaźnikach wydajności lepszych niż panele produkowane za granicą)

2) Dekoracja ścian osłonowych budynków, takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze

3) Panele ścienne kurtynowe do ścian zewnętrznych

4) Remonty starych budynków i domów ruchomych

5) Reformacja i dekoracja ścian wewnętrznych, sufitów, łazienek, kuchni i balkonów

6) Fasady

7) Tablice reklamowe, stoły wystawowe i tablice ogłoszeń

8) Płyty ścienne i sufit do tuneli

9) Materiały do zastosowań przemysłowych, nadwozia samochodów i statków

11.jpg

4. kolory

33.jpg

5. Projekty

country-buffet.jpg

Aluminiowe panele kompozytowe-1.jpgHot Tags: fabryka paneli dibond / zewnętrznych Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wyprodukowano w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like