Okładziny dekoracyjne ścian metalowych Panel blach

Okładziny dekoracyjne ścian metalowych Panel blach
Szczegóły produktu
Jako jeden z wiarygodnych i Fantastyczny zewnętrzny dekoracyjne metalowe ściany panel aluminium obudowa arkusze producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego zewnętrzne metalowe ściany dekoracyjne panel aluminium okładziny arkuszy wydajności i jakości. Zapraszamy do ścian metal dekoracyjne hurtownia aluminium panel okładziny pościel wykonana w Chin z naszej fabryki.

Nazwa marki:

Megabond

Grubość:

-od 2mm do 6mm

Aluminium grubość cewki:

0,08 - 0, 5 mm

Szerokość opcja:

900mm - 1580mm

Długość opcja:

do 5800mm

Rozmiar standardowy:

1220x2440mm (Non-stanardsizeare dostępne zgodnie z torequirement)

Kolor:

Wszelkie kolory Pantone lub RAL mogą być dostosowane

Tolerancja rozmiaru:

Grubość: ±0. 2 mm | Szerokość: ±2mm | Długość: ±3mm

PVDF płyty kompozytowe aluminiowe:

Przyjmując farby PVDF z dwóch toppest producenta farb: amerykański PPG i Szwecja Beckers, Megabond® PVDF aluminiowy Panel kompozytowy jest najbardziej idealny materiał na elewacji, kurtyna okładziny ścienne i inne odkryty przy użyciu cel.

PVDF jest skrótem od Polyvinlylidene fluor, kolor będzie miał żadnych oczywistych zmian w ciągu 15 do 20 lat, kiedy jest stosowany odkryty. PVDF farby powinna być 2-warstwowa powłoka lub 3-warstwowa powłoka i malarstwo grubości ≥25um., proszek Fluorocarbon ≥70%.

Polyester(PE) płyty kompozytowe aluminiowe:

Ze względu na poliester farby Wielkiej naturze może osiągnąć uniwersalny żywe kolory i osiągnięcia wyższej stopy połysk niż PVDF. Megabond® poliester aluminium płyty kompozytowe nadaje się do wnętrza ściany i witryn sklepowych ozdoba i signaboard materiałów. I może obniżyć budżet najbardziej.

Z poliestru kolor ma 5-10gwarancją na kolor. Malarstwo ≥18um grubości, zwykle jest to 1-warstwowa powłoka lub 2-warstwowa powłoka.

Płyty kompozytowe nano aluminium:

Dzięki połączeniu nowych technologii Nano z technologią produkcji tradycyjnych ACP, Xinghe rozwija innowacyjną Nano powłoka płyty kompozytowe aluminiowe. AKP nano, sam ma funkcję samooczyszczania, więc brud nie można dołączyć go łatwo, to daje budynku konsekwentnie nowy wygląd i może znacznie obniżyć koszty konserwacji.

AKP nano jest dostępny w Nano PVDF AKP i Nano poliester AKP. Nano PVDF jest 3-warstwowa powłoka, a Nano poliester jest 2-powłoka. I Nano AKP będzie wyglądać bardziej błyszczące i lśniące, niż Non-Nano AKP posiadania zastosowane nano jasne farby na górze.

Advantage Nano AKP:(1) samoczyszczące: Ze względu na zastosowanie farby Nano na górze, brud nie dołączać na nim łatwo, tak thereand #39; s prawie nie ma potrzeby ręcznego czyszczenia.

(2) błyszcząca efftect: ze względu na dodatkową warstwę farby Nano, stopień połysku Nano AKP jest wyższa niż zwykłe ACP powłoka PVDF lub PE. W ten sposób AKP Nano może przynieść swój budynek, Goleń i błyszczący wygląd.

Hot Tags: okładziny zewnętrzne ozdobne metalowe ściany panelu blach Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like