Instalacja aluminiowe okładzinowe z Guangzhou

Instalacja aluminiowe okładzinowe z Guangzhou
Szczegóły produktu

Jako jeden z aluminium wiarygodne i doskonały montaż okładzinowe z guangzhou producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego instalacji aluminiowe okładzinowe z guangzhou wydajności i jakości. Zapraszamy do instalacji hurtownia aluminium okładzinowe z guangzhou wykonane w Chinach z naszej fabryki.

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałe 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond wydajności i jakości. Zapraszamy do hurtowego 3mm 4mm szczotkowanego aluminium dibond wykonane w Chinach z naszej fabryki.1. co to jest Panel kompozytowy aluminium

Aluminiowe kompozytowe Panel (AKP) składa się z trzech warstw, z dwóch warstw skóry aluminium na górze i na dole i jednej warstwy polietylenu anty-toksyczny materiał w środku. Ponadto obie powierzchnie skóry muszą być powlekane materiałem specjalne farby jak PVDF lub PE żywicy pod warunkiem określonej temperatury.

Ściśle według międzynarodowego systemu jakości ISO9001 i ISO14001 produkować najwyższej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze panele kompozytowe aluminiowe uzyskał certyfikat CE. Ze względu na jego dowód doskonałej pogody i inne funkcje panel staje się bardzo popularne materiały okładziny na świecie.


2. aluminium obudowa Panel szczegóły

3.Applications:

(1) gazu, rurociągi, kable, budowlane materiały, itp

(produkt wypełnia lukę w dziedzinie materiałów krajowych konstrukcji, wydajności indeksów

Pokój typu Superior do paneli wyprodukowane za granicą)

(2) zasłona dekoracja ściany budynków, takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze

(3) kurtyny wallboards dla ścian zewnętrznych

(4) remonty starych budynków i domów ruchome

(5) reformacji i ozdoba na wewnętrzne ściany, sufity, łazienki, kuchnie i balkony

Fasady (6)

(7) billboardy, wystawa biurka i tablice ogłoszeń

(8) wallboards i sufit dla tuneli


4. kolory5. projektów

Hot Tags: aluminium montaż układanie paneli panel z guangzhou Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like