Nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe Acp Acm

Nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe Acp Acm
Szczegóły produktu

nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe acp acm


Nasze normalne nasiennym jest z dobrą elastyczność, nadaje się do obróbki rowków i gięcia. narożnik 90 stopni nie być łatwo złamane. Więcej na panel zewnętrzny zwyczaj i gięcia instalacji, upewnij się, że aluminium grubość skóry muszą być 0.3mm lub powyżej.


Jednym kierunku nieprzerwany materiał rdzenia oznacza podczas panelu możemy zgiąć w jednym kierunku (poziome lub pionowe), to nie będzie łatwo złamane w dowolnym kierunku.


Mamy więcej niż 16 lat doświadczenia w produkcji różnych specyfikacji aluminium płyty kompozytowe. Usługi OEM jest dostępna.


DELIVERY.jpg 


Jako jeden z wiarygodnych i Fantastyczny nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe acp acm producentów i dostawców w Chinach XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu do zwiększenia jego nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe acp acm wydajności i jakości. Zapraszamy do hurtowego nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe acp acm wykonane w Chinach z naszej fabryki.
Hot Tags: nieprzerwany aluminium płyty kompozytowe acp acm Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like