Materiał licowy do ściany osłonowej Alucobond

Materiał licowy do ściany osłonowej Alucobond
Szczegóły produktu

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych materiałów do okładzin ściennych dla producentów i dostawców alucobondów do ścian osłonowych w Chinach, XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i sprzętu w celu ulepszenia swojego materiału do okładzin ściennych w celu uzyskania wydajności i jakości alucobondów do ścian osłonowych. Witamy w hurtowym materiale okładzin ściennych do alucobondu na ścianę osłonową wykonanego w Chinach z naszą fabryką.


1. Co to jest aluminiowy panel kompozytowy

Aluminiowy panel kompozytowy (ACP) składa się z trzech warstw, z dwiema warstwami aluminiowej skóry na górze i na dole oraz jedną warstwą z nietoksycznego polietylenu na środku. Ponadto obie powierzchnie skóry muszą być pokryte cewką specjalnym materiałem malarskim, takim jak żywica PVDF lub PE, w określonych warunkach temperaturowych.

Ściśle zgodnie z międzynarodowym systemem jakości ISO9001 i ISO14001 produkują najwyższej jakości aluminiowe panele kompozytowe. Nasze aluminiowe panele kompozytowe uzyskały certyfikat CE. Ze względu na doskonałą odporność na warunki atmosferyczne i inne cechy panel staje się bardzo popularnym materiałem elewacyjnym na świecie


2. Pokrycia:

Aluminiowy panel PVDF:

Dzięki zastosowaniu farb PVDF od dwóch najlepszych dostawców farb: amerykańskiego PPG i szwedzkiego Beckersa, aluminiowy panel kompozytowy Megabond® PVDF jest najbardziej idealnym materiałem na okładziny elewacyjne, okładziny ścian osłonowych i inne zastosowania zewnętrzne.

PVDF jest skrótem od fluorku poliwinylidenu, kolor nie zmieni się w ciągu 15 do 20 lat, gdy zostanie zastosowany na zewnątrz. Farba PVDF powinna być powłoką 2-warstwową lub 3-warstwową, a grubość malowania ≥25um., Proszek fluorowęglowy ≥70%.

Aluminiowy panel kompozytowy z poliestru (PE):

Ze względu na wspaniałą naturę farb poliestrowych może osiągnąć wszechstronny, żywy kolor i osiągnąć wyższy współczynnik połysku niż PVDF. Panel kompozytowy poliestrowo-aluminiowy Megabond® jest idealny do dekoracji ścian wewnętrznych i sklepowych oraz materiałów na signaboard. I może najbardziej obniżyć budżet.

W przypadku poliestru kolor ma 5 do 10 lat gwarancji na kolor. Grubość malowania ≥18um, zwykle jest to powłoka 1-warstwowa lub 2-warstwowa.

Panel kompozytowy z nano aluminium:

Łącząc nową technologię Nano z tradycyjną technologią produkcji ACP, Xinghe opracowuje innowacyjny aluminiowy panel kompozytowy z powłoką Nano. Sam Nano ACP ma funkcję samoczyszczenia, dzięki czemu brud nie może łatwo się do niego przyczepić, nada budynkowi konsekwentnie nowy wygląd i może znacznie obniżyć koszty utrzymania.

Nano ACP jest dostępny w Nano PVDF ACP i Nano Polyester ACP. Nano PVDF jest powłoką 3-warstwową, a Nano Polyester jest powłoką 2-warstwową. A Nano ACP wyglądałby bardziej błyszcząco i błyszcząco niż Non-Nano ACP dzięki nałożonej bezbarwnej farbie Nano na wierzchu.


3. Szczegóły paneli ACM

22.jpg


4. aplikacje:

1) Rurociągi gazowe, kable, materiały budowlane itp. (Ten produkt wypełnia lukę w krajowych materiałach budowlanych o wskaźnikach wydajności lepszych niż panele produkowane za granicą)

2) Dekoracja ścian osłonowych budynków, takich jak lotniska, szpitale i ośrodki badawcze

3) Panele ścienne kurtynowe do ścian zewnętrznych

4) Remonty starych budynków i domów ruchomych

5) Reformacja i dekoracja ścian wewnętrznych, sufitów, łazienek, kuchni i balkonów

6) Fasady

7) Tablice reklamowe, stoły wystawowe i tablice ogłoszeniowe

8) Płyty ścienne i sufit do tuneli

9) Materiały do zastosowań przemysłowych, nadwozia samochodów i statków

11.jpg


5. Projekty

Dane dotyczące okładzin zewnętrznych

Dane dotyczące okładziny wewnętrznej


Hot Tags: materiał okładzinowy na ścianę osłonową alucobond Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurt, wyprodukowane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like