3MM 4MM 5MM 6MM aluminiowy panel warstwowy

3MM 4MM 5MM 6MM aluminiowy panel warstwowy
Szczegóły produktu

3MM 4MM 5MM 6MM aluminiowy panel warstwowy

megabond aludecor acp rate.jpg


1. MEGABOND ACM PANEL:

ACM (Aluminium Composite Material) zyskuje popularność na całym świecie dzięki swoim zaletom: niezwykłemu pięknu, łatwej instalacji, łatwemu remontowi, konkurencyjnym cenom i szerokiej gamie kolorów.


Aluminiowy panel kompozytowy MEGABOND ® ( ACM ) to w pełni przetestowany i certyfikowany panel architektoniczny ścienny najwyższej jakości, zapewniający wytrzymałość i elastyczność wymagane w przypadku najbardziej wymagających kryteriów projektowych.

MEGABOND ® jest szczególnie polecany do wentylowanych elewacji nowych budynków oraz do renowacji. Pozwala na wentylowane, pół wentylowane lub hermetyczne fasady.

Płyta kompozytowa MEGABOND ® jest produkowana z dwóch blach (aluminium, stal nierdzewna, miedź, mosiądz lub cynk) dla elewacji architektonicznych.

2. MOŻLIWOŚĆ WYBORU AKP DLA OKŁADANIA:

Aluminiowy panel kompozytowy MEGABOND ® zapewnia wszystkie korzyści ACM - doskonałą plastyczność, wyjątkowy stosunek wytrzymałości do ciężaru, ekstremalną płaskość architektoniczną i opłacalny sposób osiągnięcia kryteriów projektowych, które nie są możliwe fizycznie lub ekonomicznie z innymi elewacjami budowlanymi.

Zaawansowany proces produkcji MEGABOND ® zapewnia niezwykłą przyczepność, uzyskując dwukrotnie zalecane parametry.

Odporne na korozję aluminiowe panele kompozytowe MEGABOND® zapewniają podstawową elastyczność projektowania i długotrwałą wydajność wymaganą przez niemal każdą aplikację komercyjną.

3. ZASIĘG ALUMINIOWY:

Aluminiowe sprzymierzeńce (1100,3003,5005) pokryte lakierem architektonicznym zapewniają wyjątkową trwałość koloru i połysku, a jednocześnie zapewniają płynne przejścia między bezpłatnymi materiałami elewacyjnymi budynku, takimi jak szkło i beton.

MEGABOND ® to seria paneli kompozytowych, które zapewniają specjalne wykończenia, przeznaczone do projektów, których celem jest podkreślenie fasady, ponieważ kolory te zrywają się z regularną gamą kolorów, stosowaną do pokryć metalicznych.

4. INNE SZCZEGÓŁY POKRYCIA KOMPOZYTU ALUMINIUM:

  • Pakowanie: luzem lub paletą

  • Transprotation: drogą morską.

  • Warunki płatności: T / T, L / C

  • Czas dostawy: w ciągu 10 dni od otrzymania wpłaty.

  • Port: dowolny port w Guangzhou, Shenzhen

  • Termin wysyłki: od 15 do 20 dni

5. ZDJĘCIA PRODUKTÓW AKP:

aludecor catalogue.jpg


7. ZDJĘCIA PROJEKTU ACM SHEET:

ALUMINIUM CLADDING.jpg


MEGABOND ACP.jpg

Jak konserwować i czyścić powłokę PVDF ACP

Zaplanowana profesjonalna konserwacja i czyszczenie jest wymagana dla powierzchni aluminiowego panelu kompozytowego. Taka konserwacja nie tylko pozwala utrzymać czystość ściany budynku, ale także usuwa szkodliwe plamy na powłoce, aby zachować jej długotrwałą jakość.
Częstotliwość konserwacji i czyszczenia zależy od warunków aplikacji i rzeczywistych warunków zanieczyszczenia aluminiowego panelu kompozytowego. Sugerujemy tutaj, aby dekoracja zewnętrzna była czyszczona co najmniej raz w roku. Jeśli chodzi o dekorację wnętrz, sprzątanie zależy od rzeczywistych warunków zanieczyszczenia.
Czyszczenie ścian budynków powinno odbywać się od dołu do dołu ręcznie lub za pomocą odpowiednich urządzeń czyszczących. Należy zauważyć, że wszelkie środki czyszczące zawierające materiał korozyjny są zabronione do czyszczenia. Konkretne procesy czyszczenia, jak następuje:
1) Użyj dużo czystej wody do umycia powierzchni panelu;
2) Użyj miękkiej ściereczki z rozcieńczonym detergentem, aby delikatnie przetrzeć powierzchnię panelu;
3) Ponownie użyj dużo czystej wody, aby zmyć plamy;
4) Sprawdź powierzchnię panelu i wymagane jest specjalne czyszczenie detergentem, jeśli niektóre części nadal nie są czyste;
5) Używaj czystej wody do mycia powierzchni paneli, aż wszystkie plamy zostaną wyprane.
Uwaga: Nie czyść, jeśli powierzchnia panelu jest gorąca (ponad 40 ° C), ponieważ zbyt szybka lotność spowoduje uszkodzenie powłoki. Proszę zwrócić uwagę, że należy wybrać odpowiedni detergent. Ogólnie neutralny detergent jest w porządku. Nie używaj silnie alkalicznego detergentu, takiego jak wodorotlenek potasu, wodorotlenek sodu. Nie używaj również silnie kwaśnego detergentu, detergentu ściernego i detergentu rozpuszczalnego w farbie. Co więcej, lepiej wyczyść niewielką część jako eksperyment, zanim przeprowadzisz dokładne czyszczenie całego projektu.


Hot Tags: 3MM 4MM 5MM 6MM aluminiowy panel warstwowy
Zapytanie

You Might Also Like