Aluminiowy panel kompozytowy Budynek Dekoracja projektu elewacji

Aluminiowy panel kompozytowy Budynek Dekoracja projektu elewacji
Szczegóły produktu

Aluminiowy panel kompozytowy Budynek Dekoracja projektu elewacji

Aluminiowy panel kompozytowy jest szeroko stosowany we wszelkiego rodzaju dekoracjach architektonicznych ze względu na jego doskonałe właściwości, takie jak okładziny, fronty sklepów, sufity, lady, meble, znaki drogowe, billboardy, kioski, windy i sklepy.

Panel kompozytowy PVDF Aluminium:

Przyjmując farby PVDF z dwóch najlepszych dostawców farb: American PPG i Sweden Beckers, Megabond® PVDF Aluminium Composite Panel jest najbardziej idealnym materiałem do okładzin elewacyjnych, okładzin ścian osłonowych i innych zastosowań na zewnątrz.

PVDF to skrót od Polyvinlylidene Fluoride, kolor nie będzie miał oczywistych zmian w ciągu 15 do 20 lat, gdy jest stosowany na zewnątrz. Farba PVDF powinna być 2-warstwową powłoką lub 3-warstwową powłoką, a Grubość lakieru ≥25 μm, Fluorocarbon Powder ≥70%.

acp 48 published.jpg

Jako jeden z wiarygodnych i doskonałych producentów okładzin z panelami aluminiowymi w Chinach, firma XINGHE wprowadza również wiele zaawansowanych technologii i urządzeń, aby poprawić jakość i jakość dekoracji okładziny aluminiowych płyt kompozytowych. Witaj w hurtowniach aluminiowych z okładziną z płyt kompozytowych wykonanych w Chinach z naszą fabryką.
Hot Tags: Aluminiowy panel kompozytowy budynku dekoracji projektu Chiny, producenci, dostawcy, fabryki, hurtownia, wykonane w Chinach
Zapytanie

You Might Also Like